Sme výhradným veľkoobchodným zastúpením kancelárskych stoličiek značky BESTUHL pre Slovenskú republiku. Značka BESTUHL sa už niekoľko rokov úspešne presadzuje na väčšine svetových trhov. Pozíciu na trhu si stále upevňuje pravidelnou účasťou na všetkých významných medzinárodných výstavách kancelárskeho nábytku a stoličiek vo svete, ako je INDEX Dubai, CIFF Guangzhou, ORGATEC Kolín nad Rýnom, CIFF Shanghai atď. Vlastní dizajnéri a veľké výrobné kapacity s vyspelým strojným zariadením sú zárukou vysokej kvality a výnimočného dizajnu kancelárskych stoličiek BESTUHL.

Všetky prezentované modely stoličiek značky BESTUHL máme vystavené v našej vzorkovni v Bratislave, kde si ich môžete pozrieť a samozrejme tiež vyskúšať.

poďte sa posadiť...

Bestuhl veletrhy

Adresa:

Agátová 22
841 01 Bratislava
Slovak Republic

+421 02 5564 1091

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Vzorkovňa otvorená:

Po - Pá: 8:00 – 16:00

 

Tu prosím napíšte Vašu otázku. Radi Vám odpovieme.

Odošlite kópiu na môj email.

GREENGUARD

Tento certifikát ja garanciou, že výrobky určené na použitie vo vnútorných priestoroch spĺňajú prísne limity o obsahu chemických látok, neobsahujú škodlivý materiál, majú vysokú mieru recyklácie a výrazne tak prispievajú ku zlepšeniu kvality životného prostredia. Kancelárske stoličky Bestuhl sú držiteľom certifikátu GREENGUARD.

EN1335

Norma definujúca prípustné rozmery kancelárskych stoličiek, bezpečnostné požiadavky a skúšobné metódy.
Kancelárske stoličky Bestuhl spĺňajú požiadavky tejto normy.

BIFMA

BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) sa podieľa na tvorbe noriem a zaručuje, že sa na trh dostanú len výrobky spĺňajúce tieto prísne normy. Certifikácia BIFMA okrem iného zahŕňa i špecifické záťažové testy, ktoré sú garanciou vysokej kvality a bezpečnosti výrobku. Kancelárske stoličky Bestuhl boli testované podľa týchto štandardov.

 
Hore